DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

Patryk

Święto patrona Irlandii –św. Patryka, jest jednym z niewielu świąt narodowych obchodzonych poza krajem pochodzenia. Dzień ten wpisał się także w tradycję naszej szkoły i jest stałym elementem naszego kalendarza.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić do wspólnych, siódmych obchodów tego Dnia, które będą miały na celu rozbudzenie w uczniach ciekawości świata, chęci poznania innych kultur oraz rozwijanie umiejętności językowych.

Jak co roku, najważniejsi są nasi Goście, którzy wnoszą dużo radości, entuzjazmu i ogrom zabawy. Dlatego też –czekamy na Was i mamy nadzieję na kolejne niezapomniane chwile!

Terminarz konkursu:

a) zgłoszenia do 10.03.2013 (telefonicznie, pocztą na adres szkoły lub na adres e-mail organizatorów)

b) miejsce i termin przeprowadzenia konkursu: Gimnazjum w Świedziebni, 87-335 Świedziebnia 51a

20.03.2015

c) kontakt z organizatorami

Ewa Kęsicka                  –            (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Natalia Prykhodko         –            (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

W ramach Dnia Św. Patryka przewidziane są następujące konkursy przeznaczone dla młodzieży gimnazjalnej:

• Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego
  • Konkurs wiedzy „Wikingowie w Irlandii”
  • Konkurs drużynowy „Kocham Cię Irlandio”
  • Konkurs plastyczny „Wikingowie w Irlandii”.

Uwaga! Konkursy plastyczny i drużynowy zostaną przeprowadzone w tym samym czasie, dlatego ze względów organizacyjnych, nie ma możliwości aby jeden uczeń wziął udział w obu konkursach.

Szczegółowe regulaminy poszczególnych konkursów znajdują się w załącznikach do niniejszego zaproszenia.

Szczegółowy harmonogram (rozkład godzinowy konkursów) może ulec nieznacznym modyfikacjom. Po dokonaniu zgłoszenia zostaną Państwo o tym niezwłocznie poinformowani.

Zgodnie z ideą Dnia, prosimy o przybycie uczniów w zielonym ubiorze.

Dodatkowych informacji w sprawie organizacji oraz przeprowadzenia konkursu udzielają organizatorzy.

Z poważaniem:

Natalia Prykhodko, Ewa Kęsicka

Pobierz formularz zgłoszeniowy i wstępny harmonogram.