MŁODY REPORTER

mrMłody Reporter

to miesięcznik redagowany przez Koło Młodych Reporterów działające przy Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Świedziebni.

Gazetka została powołana do życia w roku szkolnym 2002/2003. Wówczas jej opiekunem była pani Sylwia Strysik. Od roku 2010 grupą młodych dziennikarzy zajmuje się pani Anna Manelska. Od ponad dziesięciu lat jest ona wydawana w formie miesięcznika, od września 2010r. również w formie elektronicznej.

Na łamach Młodego Reportera znaleźć można bieżące sprawy z życia szkoły: opisy uroczystości szkolnych, wyniki konkursów przedmiotowych, ogłoszenia, podziękowania. Nasze pismo odkrywa talenty literackie a także daje szansę wygrywania nagród w różnorodnych konkursach.

Zapewniamy:

-Interesujące artykuły

-Reportaże

-Nowinki informatyczne, filmowe i muzyczne

-Recenzje książek i gier komputerowych

-Serwis kulturalny i sportowy

-Próby literackie

-Ciekawostki z regionu

-Wywiady

-Humor szkolny

-Atrakcyjne konkursy

A może Ty masz ciekawy pomysł dotyczący naszej gazetki? Podziel się nim. Wszelkie uwagi możesz śmiało zgłaszać! Chcemy, aby nasza gazetka była jak najlepsza. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania Koła Młodych Reporterów, które odbywają się we wtorki i środy na pierwszej godzinie lekcyjnej w sali 07. Możecie też pisać bezpośrednio na nasz gazetkowy adres e -mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rok szkolny
2016/2017 2015/2016 2014/2015